Partnereim, akiket szívesen ajánlok

margo_0156

Ceremóniamesterek:

Fazekas László:  +36 30 849-2329

Szabó Tamás(Tom Taylor): +36 70 946 5425

Pethe István:  +36 30 646 3239, www.petheistvan.hu

Dudás Szabolcs: +36 30 4700129www.facebook.com/www.2dudas.hu/

Kasuba L Szilárd:  +36 30 995 7479, www.kasubaeskuvo.hu

Vőfélyek:

Újhelyi Istvan: +36 20 571 9893

Fazekas Attila: www.vofelyattila.com

Markó András

Tarján László: +36 30 747 4703

Exclusive helyszínek:

(a teljesség igénye nélkül)

Fekete Farm – www.feketefarm.hu

Park Hill – www.parkhill.hu

Le Til Kúria – www.letilkuria.h

Erdőspuszta Clubhotel – www.erdospuszta-clubhotel.hu

Ász Rendezvényház – www.aszrendezvenyhaz.hu/

Golf Étterem – www.golfetterem.hu

Borostyán Medhotel – www.hotel-borostyan.hu

Fráter tanya – www.fratertanya.com

TB-Ranch – www.pajtaeskuvo.hu

Kerekerdő-Debrecen – www.kerekerdoelmenypark.hu

Almavirág étterem (Derecske) – www.almaviragkonferenciahaz.hu

Degenfeld Kastély (Téglás) – degenfeldkastely.com

Esküvői ruha:

Varga Andrea-esküvői ruhatervező – www.vargaandrea.hu

La Femme-Esküvői Divatszalon – www.lafemmeszalon.hu

Eleonor Szalon – www.eleonorszalon.hu/

Esküvői-fotó-videó:

Nászra Fel – www.facebook.com/naszrafel

Esküvői-fotózás:

Balajti András – www.balajtifoto.hu

F.Nagy foto-Kinga és Gábor – www.fnagyfoto.hu

Nagy Károly – www.eskuvoi-riportfoto.hu

Csatáryfoto – www.facebook.com/csataryfoto

Kiss Lóránt – www.lorantkiss.com

Venter Attila – www.venterattila.hu

Horváth Gábor – www.hgfoto.hu

Deczki Mónika-fotografus – www.deczkifoto.hu

Papp Szilvia – www.fotodesign.hu/

Fejes Márton – www.fejesfoto.hu

Videó:

Balajti Fotó Videó – +36 20 225 2584

Endi András – +36 20 886 8489

Esküvői ruháim

Cool Fashion – www.coolfashion.hu